جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

بازنمایی جایگاه پارک ICT در زنجیره تحقیق تا توسعه بازار


3957524 - بازنمایی جایگاه پارک ICT در زنجیره تحقیق تا توسعه بازار

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح امروز علی اصغر انصاری معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات، محمد خوانساری معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات و وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ICT ، با همراهی محمد جعفر صدیق رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات از این پارک بازدید کردند.

در این بازدید علی اصغر انصاری با اشاره به لزوم تعامل بیشتر بخش‌های مختلف در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وظیفه ما در وزارت ارتباطات این است که بیش‌از پیش، با برنامه‌ریزی جدید و افزایش تعاملات، ظرفیت‌های موجود را شکوفا کنیم و برای شروع هم، جمع امروز می‌تواند آغازی برای تعامل بیشتر و هم‌افزایی بهتر باشد.

وی با بیان اینکه باید مسائل زیرمجموعه‌های وزارت ارتباطات مدون شود تا در سطح عالی بتوانیم مسائل را حل کنیم، گفت: در شبکه ملی اطلاعات برنامه زمان بندی داریم. اید با برنامه ریزی سرعت بیشتری به انجام کارها داد تا بتوان در زمان مقرر به اهداف دست یافت.

محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری اطلاعات نیز در این بازدید، با تأکید بر این‌که تنها راه پیشبرد برنامه‌ها، داشتن یک برنامه هم‌افزا است، گفت: نگاه این برنامه باید به زنجیره خدمات و تکالیفی که می‌تواند ارائه دهد باشد تا نهایت هم‌افزایی و تشریک‌مساعی رخ دهد.

بیشتر بخوانید :   قابلیت رمزگذاری اپل زندگی افراد را به خطر می اندازد

وحید یزدانیان، رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این بازدید گفت: باید نه‌تنها باور وزارت ارتباطات به ظرفیت‌های پارک فاوا افزایش پیدا کند، بلکه کمک کنیم تا پارک به جایگاه خود نزد بخش خصوصی و استارت‌آپی هم‌دست یابد.

وی افزود: به‌منظور توسعه فعالیت‌های پارک فاوا، پژوهشگاه آماده همکاری در بازنمایی جایگاه آن در زنجیره تحقیق تا توسعه بازار ICT را دارد. باید زنجیره بازیگران تبیین و جای هر یک از بازیگران در زنجیره تحقیق تا بازار مشخص شود.

یزدانیان با بیان برخی مشکلات زیرساختی پارک فاوا افزود: با کمک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این مشکلات زیرساختی به سرعت ح ل و فصل شود تا موضوع فعالیت پارک کامل شود و شرکت‌های خصوصی فعال در این منطقه هم که تجربه جدیدی کسب می‌کنند، بدون مشکل به کار ادامه دهند.

در این بازدید دکتر صدیق رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز با ارائه گزارشی جامع از شرایط و مسائل پارک، خواستار تهیه بیزنس مدل بخش و برگزاری جلسات منظم در این خصوص شد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل