جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

وضعیت شبکه ارتباطی در مناطق زلزله زده پایدار است


3956239 - وضعیت شبکه ارتباطی در مناطق زلزله زده پایدار است

جمال هادیان زواره در گفتگو با اینستاگرام فا، در مورد آخرین وضعیت ارتباطات مناطق زلزله زده استان هرمزگان اظهار داشت: وزارت ارتباطات به طور مرتب پیگیر وضعیت شبکه ارتباطی در این مناطق است و مطابق گزارشی که از سوی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان دریافت کرده ایم، ارتباطات در این استان پایدار و بدون اختلال و قطعی دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون مشکلی در خصوص ارتباطات تلفن ثابت در مناطق زلزله زده وجود ندارد، افزود: گزارشی در مورد قطعی خطوط ثابت و نیز قطعی و اختلال در شبکه فیبر این مناطق دریافت نکرده ایم.

سخنگوی وزارت ارتباطات با اشاره به اینکه اختلال سایت‌های تلفن همراه اپراتورها نیز برطرف شده است، ادامه داد: به گفته سخنگوی اپراتور همراه اول تعداد کمی از سایت‌های این اپراتور دارای اختلال است که آن هم به زودی برطرف خواهد شد.

هادیان با تاکید بر اینکه به طور کلی در شبکه ارتباطی استان هرمزگان مشکل خاصی وجود ندارد، گفت: طبق گزارش مدیر کل ارتباطات استان هرمزگان، در اثر زمین لرزه هیچ گونه اختلالی در شبکه ارتباطات ثابت و دیتای استان وجود ندارد و ارتباطات در مناطق زلزله زده پایدار است.

بیشتر بخوانید :   آمریکا شانس رقابت با هوش مصنوعی چین را ندارد

در این زمینه احد قویدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان نیز اعلام کرده است که در دقایق اولیه پس از وقوع زمین لرزه به دلیل قطعی شبکه برق دهستان سیاهو، ارتباطات در آن منطقه دچار اختلال شده بود که تیم‌های پشتیبانی اپراتورها از طریق دیزل ژنراتورهای سیار برق سایت‌ها را تأمین کردند و با اقدام اپراتورها مشکل رفع شد. به دلیل پیش بینی‌های لازم در خصوص مقابله با بحران، شبکه ارتباطات اپراتورهای سیار در مناطق مذکور پایدار است.

روز گذشته یکشنبه ۲۳ آبان ماه دو زلزله به فاصله یک دقیقه در ساعت ۱۵:۳۷ و ۱۵:۳۸ دقیقه به بزرگی ۶.۴ و ۶.۳ در مقیاس ریشتر در عمق ۱۵ کیلومتری زمین در مرکز شهر فین استان هرمزگان رخ داد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل