جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

انتشار اسامی دریافت کننده های تسهیلات صندوق نوآوری تا پایان سال


252 3765944 - انتشار اسامی دریافت کننده های تسهیلات صندوق نوآوری تا پایان سال

دکتر علی وحدت در گفتگو با اینستاگرام فا درباره انتشار فهرست شرکتهای دریافت کننده تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: بنا داریم فهرست شرکتهای دانش بنیان را به زودی و تا پایان سال منتشر کنیم.

رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه داد: این فهرست در حال حاضر وجود دارد و تاکنون به معاونت علمی و فناوری، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری و دفتر ریاست جمهوری ارائه شده است.

وی با بیان اینکه ما هنوز هم حساسیت و محدودیتی نداریم برای انتشار اسامی شرکتهای دانش بنیان دریافت کننده تسهیلات نداریم، عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون نیز میزان تسهیلات ارائه شده به این شرکتها از ۱۳ هزار میلیارد تومان به نزدیک ۲۰ هزار میلیارد تومان رسیده است و شرکتهای دیگری نیز به این مجموعه دریافت کنندگان تسهیلات افزوده شده اند.

وحدت با بیان اینکه شرکتهای دانش بنیان که توسط صندوق نوآوری تسهیلات دریافت می کنند تایید شده از سوی معاونت علمی هستند، گفت: هر یک از این شرکتها از نوع دانش بنیانهای تولیدی و نوپا هستند که بعد از ارزیابی های صندوق نوآوری و شکوفایی توانسته اند تسهیلاتی را از این نهاد دریافت کنند.

بیشتر بخوانید :   شارژرهای موبایل تا ۲۰۲۴ در اتحادیه اروپا یکسان می شود

به گزارش مهر، چندی پیش اعتراضاتی از سوی فعالان و کسب و کارهای مجازی نسبت به صحبتهای علی وحدت، رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری مبنی بر «اعطای تسهیلات ۱۳ هزار میلیارد تومانی به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپی بزرگ» مطرح و باعث شد عملکرد این نهاد مالی با موجی از انتقادات روبرو شود.

منتقدان این سوال را مطرح کردند که چرا به شرکتهایی که به جای کار دانش بنیانی بیشتر به کار تجاری مشغول هستند، تسهیلات اعطا شده آنها همچنین انتشار فهرست اسامی شرکتهای دریافت کننده تسهیلات را از صندوق نوآوری و شکوفایی مطالبه کردند و صندوق نیز در آن زمان قول انتشار این فهرست را داد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل