جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

تحقیقات انگلیس از خرید ای آر ام توسط ان ویدیا


3872740 - تحقیقات انگلیس از خرید ای آر ام توسط ان ویدیا

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، ای آر ام از برترین شرکت‌های سازنده تراشه در انگلیس است و مقامات این کشور بیم دارند نهایی شدن خرید یادشده به انحصارطلبی ان ویدیا منجر شده و امنیت ملی این کشور را به خطر بیندازد.

به گفته نادین دوریس وزیر فرهنگ و دیجیتال قرار است در مورد خرید این شرکت تولید انواع نیمه هادی که در کمبریج واقع است، تحقیقات مفصلی انجام شود. ان ویدیا یکی از بزرگترین شرکت‌های سازنده انواع سخت افزار و تراشه است و برخی مقامات آمریکایی نیز بیم دارند خرید ای آر ام توسط آن به انحصارطلبی بی سابقه آن در خود ایالات متحده منجر شود.

بیشتر بخوانید :   دستور دولت چین برای تعویض رایانه های خارجی با داخلی

قرار است وزیر فرهنگ و دیجیتال انگلیس برای آغاز این تحقیقات به سازمان دیده‌بان رقابت این کشور دستورات لازم را بدهد. مقامات انگلیسی قبلاً نیز هشدار داده بودند که این خرید رقابت را در بازارهای جهانی آی تی و به خصوص در حوزه‌هایی همچون مراکز داده، اینترنت اشیا، اتوماسیون و بازی‌های ویدئویی برای دیگر شرکت‌ها دشوار کرده و باعث می‌شود دسترسی شرکت‌های دیگر به فناوری‌های کلیدی دشوار شود، زیرا ان ویدیا می‌تواند با انحصارطلبی بخش زیادی از این بازار را از آن خود کند.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل