جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

دستگاه تصویربرداری از کل بدن ساخته شد/ اخذ مجوز تا پایان سال


1898733 - دستگاه تصویربرداری از کل بدن ساخته شد/ اخذ مجوز تا پایان سال

محمدرضا آی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در گفتگو با اینستاگرام فا گفت: دستگاه اسکن قلب ایرانی ساخته شده در این شرکت تاکنون در ۶ بیمارستان نصب شده و ما در صدد ساخت دستگاههای دیگری در این زمینه بوده ایم.

وی افزود: دستگاه اسپکت جنرال یکی از دستگاه های جدید این شرکت است که در موارد پزشکی از همه بدن امکان تصویربرداری را دارد که امسال تست های کلینیکال این دستگاه شروع می شود.

وی باتاکید بر اینکه دستگاه اسپکت جنرال، جز دستگاه های تصویربرداری پزشکی هسته ای است اما از همه ارگان های بدن تصویر برداری می کند، گفت: استفاده از این دستگاه تصویربرداری از قلب، سیستم اسکلتی بدن، مغز و… را فراهم می کند و یکی از پرکاربردترین دستگاه های تصویربرداری به شمار می رود.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر دستگاه های تصویربرداری به صورت جداگانه هستند که با استفاده از این که نیاز به دستگاه جداگانه ندارد و با استفاده از یک دستگاه چندین تصویربرداری انجام می گیرد.

بیشتر بخوانید :   نوکیا نسخه دوم  موبایل C۲ را معرفی کرد

آی با بیان اینکه نمونه خارجی این دستگاه وجود دارد، بیان کرد: نمونه خارجی این دستگاه در کشور وجود دارد اما با تولید انبوه این دستگاه می توانیم سیستمهای جدید تصویربرداری چندکاره را جایگزین دستگاه های خارجی مستهلک کنیم.

مدیرعامل این شرکت با بیان اینکه پایان امسال مجوزهای ساخت و تولید این دستگاه را دریافت می کنند، گفت:اکنون با کسب دانش فنی ساخت آن به جمع تولیدکنندگان این دستگاه پیوسته ایم.

وی با بیان اینکه قیمت این دستگاه ۶۰درصد نمونه خارجی قیمت دارد، گفت: در حال حاضر ۲۰۰ دستگاه خارجی با عمر بالای ۱۰ سال وجود دارد از این رو علاوه بر جایگزینی این دستگاهها با نمونه های ایرانی می توانیم پیش بینی کنیم در سال به ۱۰ تا دستگاه اسپکت جنرال نیاز داریم.

وی با بیان اینکه برنامه صادراتی برای این دستگاه بعد از تولید داریم، گفت: در ابتدا کشورهای همسایه و سپس توسعه بازار در سایررکشورها جز برنامه های ما در این شرکت به شمار می رود.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل