جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

گوگل برقراری ارتباط برای افراد با اختلالات گفتاری را آسان می کند


3951813 - گوگل برقراری ارتباط برای افراد با اختلالات گفتاری را آسان می کند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از انگجت، افرادی که دچار اختلالات گفتاری هستند برای درک افراد دیگر و همچنین ارتباط با فناوری های مبتنی بر صوت با چالش روبرو بوده‌اند. هر چند برخی شرکت‌ها سعی دارند محصولاتشان را برای استفاده افرادی با این مشکل ارتقا دهند، اما بیشتر سرویس‌های مرتبط صدای آنها را به خوبی درک نمی‌کند.

گوگل هم اکنون در جستجوی افرادی است تا این اپ را آزمایش کند و ارتقا دهد.

به گفته جولی ساتیائو مدیر تولید «گوگل ریسرچ»، فناوری شناسایی گفتار استاندارد برای افرادی که دچار اختلال هستند، همیشه کارآمد نیست زیرا الگوریتم‌ها براساس نمونه‌های گفتار آنان آموزش ندیده است.

اما در پروژه جدید از مدل‌های خاصی استفاده می‌شود که براساس الگوهای صحبت کردن افراد آموزش دریافت می‌کند. هنگامیکه فرد اپ را باز می‌کند، از وی خواسته می‌شود تا چند جمله را تکرار کند تا یک مدل پایه ایجاد شود و اپ بتواند شیوه حرف زدن کاربر را درک کند.

بیشتر بخوانید :   افشاگر فیس بوک خواستار کناره گیری مارک زاکربرگ شد

«Project Relate» می‌تواند ۳ فعالیت انجام دهد. نخست آنکه گفتار کاربر را به متنی تبدیل کند. کاربر می‌تواند این متن را کپی پیست کند یا در نمایشگر به افراد دیگر نشان دهد. همچنین این اپ می‌تواند آنچه کاربر گفته را با صدای بلند بخواند و با دستیار گوگل ارتباط برقرار کند.

این اپ هم اکنون در مرحله آزمایش است و گوگل اعلام کرده با متقاضیان شرکت در برنامه تست آن طی ماه‌های آینده تماس می‌گیرد.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل