جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

شهربازی رباتیک طراحی می شود


3950808 - شهربازی رباتیک طراحی می شود

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از معاونت علمی و فناوری، اهمیت ورود درست کودکان به حوزه های فناورانه به اندازه ای است که فعالان فناور یک شرکت دانش بنیان برای این مهم، یک شهربازی هوشمند طراحی کرده اند.

حسین ذبیحی خیبری مدیرعامل این شرکت دانش بنیان گفت : محصولاتی که ما تولید می کنیم تکنولوژی را به زندگی کودکان وارد کرده و سبب می شود تا آنها، خیلی زودتر یک زندگی تکنولوژیک را تجربه کنند.

وی افزود: این شرکت دانش بنیان، یک شهربازی رباتیک ساخته که یک ربات در راس آن قرار دارد و یکسری بازی های تکنولوژیک را هدایت می کند.در این اساب بازی های هوشمند، برای آموزش و سرگرمی کودکان، از هوش مصنوعی استفاده شده؛ مثلا گوشی موبایل به ابزاری تعاملی تبدیل و کودک با آن بازی کرده و مراحل پیش می رود و گوشی موبایل به قطعات متصل می شود.

بیشتر بخوانید :   سیستم چین برای کنترل انتقال اطلاعات خودروهای هوشمند به خارج

ذبیحی خیبری خاطر نشان کرد: البته که این بازی مشابه خارجی چندانی ندارد و مهمترین نوع آن آمریکایی است اما امتیازی که نمونه ایرانی در قیاس با نمونه های مشابه خارجی دارد آن است که قابلیت کار در هر نوع گوشی را دارد.حال آن که نمونه های خارجی تنها با آیپد کار می کنند.این شرکت با این قبیل ابتکارها، موفق به دریافت جایزه یونیسف شده است.

به گفته وی، برای تولید این محصول ایران ساخت که در حال حاضر در مراحل نهایی قرار دارد، ۱۰ نفر به طور مستقیم مشغول فعالیت هستند که در ادامه و با ورود به بخش بازاریابی و دیگر بخش ها، تعداد نفرات شاغل مستقیم و غیرمستقیم، بیشتر می شود.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل