جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

کامیون های خودران به کمک فروشگاه زنجیره ای آمدند


3950698 - کامیون های خودران به کمک فروشگاه زنجیره ای آمدند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از دیلی میل، این اقدام در جهت کاهش هزینه‌ها و مقابله با چالش کمبود نیروی کار انجام شده است.

دو کامیون خودران روزانه ۱۲ ساعت یک مسیر رفت و برگشت ۷ مایلی میان انبار و فروشگاه والمارت را طی می‌کنند و مشتریان می‌توانند سفارش‌هایشان را در فروشگاه دریافت کنند.

این فروشگاه زنجیره‌ای ارسال محموله خودران را از ماه آگوست با استفاده از دو کامیون متعلق به استارت آپ کالیفرنیایی گاتیک آغاز کرد. این پروژه از تابستان سال جاری میلادی آغاز شده است.

جاده محل تردد این دو کامیون دارای تقاطع و چراغ راهنمایی است و از سوی دیگر با جاده‌های شهر نیز ادغام می‌شود.

البته والمارت نخستین فروشگاه زنجیره‌ای نیست که از خودروهای خودران استفاده می‌کند. در سال ۲۰۱۸ شرکت کروگر با استارت آپ خودران نورو قرارداد همکاری امضا کرد. البته در این پروژه از ون‌های کوچک نورو به کار گرفته شد اما در پروژه والمارت از کامیون‌های بزرگ استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید :   نقشه راه سازمان دیجیتال و نوآور تدوین می شود

والمارت و گاتیک طرح‌های آزمایشی مشابهی با کامیون‌های برقی خودران در نیواولئان انجام می‌دهند. در این پروژه محموله به مکانی مخصوص ارسال می‌شود و مشتری می‌تواند سفارش خود را از آنجا تحویل بگیرد. البته در این پروژه راننده احتیاطی پشت فرمان خودرو حضور دارد. بنابراین می‌توان پروژه آرکانزاس را یک طرح ارسال محموله کاملاً خودران قلمداد کرد.

صنعت حمل ونقل از زمان شیوع پاندمی با کمبود نیروی کار مواجه شده و طبق آمار در آمریکا به ۸۰ هزار راننده نیاز است.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل