جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

کپسول اسپیس ایکس ۴ فضانورد را به زمین بازگرداند

به گزارش خبر گزاری مهر به نقل از اسپیس، کپسول دراگون مذکور شب گذشته از ایستگاه فضایی بین المللی جدا شد و ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد امروز به وقت گرینوویچ با چتر نجات در آب فرود آمد.

شین کیمبروگ، مگان مک آرتور (فضانوردان ناسا) توماس پسکه (فضانورد فرانسوی) و آکیهیکو هوشیده (فضانورد ژاپنی) با این کپسول به زمین بازگشتند. عملیات مذکور دومین مأموریت بلند مدتی است که اسپیس ایکس برای ناسا انجام داده است.

3950278 - کپسول اسپیس ایکس ۴ فضانورد را به زمین بازگرداند

این خدمه در ماه آوریل به ایستگاه فضایی بین المللی سفر کردند و ۲۰۰ روز در آنجا اقامت داشتند. آنها طی اقامت خود در فضا چند راهپیمایی فضایی برای ارتقای ایستگاه فضایی بین المللی انجام دادند و علاوه بر آن روی چند پروژه تحقیقاتی نیز کارکردند.

بیشتر بخوانید :   شناسایی یک بدافزار جدید در سیستم‌های زیرساختی

3950277 - کپسول اسپیس ایکس ۴ فضانورد را به زمین بازگرداند

در حال حاضر مارک وندرهی از ناسا و دو فضانورد روس در ایستگاه فضایی اقامت دارند. قرار است راجا چاری، تام مارشبورن و کایلا بارون همراه ماتیاس مائورر در مأموریت کر و۳ به ایستگاه فضایی بین المللی سفر کنند تا جایگزین خدمه کرو ۲ شوند.

3950280 - کپسول اسپیس ایکس ۴ فضانورد را به زمین بازگرداند

مأموریت ارسال خدمه کرو ۳ چند بار به دلیل نامساعد بودن آب و هوا و همچنین مشکل پزشکی برای یکی از فضانوردان به تأخیر افتاده و اکنون قرار شده ساعت ۹ شب فردا به وقت آمریکا (۲ بامداد پنج شنبه به وقت گرینوویچ) انجام شود.

3950279 - کپسول اسپیس ایکس ۴ فضانورد را به زمین بازگرداند

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل