سوءاستفاده رژیم صهیونیستی از فناوری شناسایی چهره علیه مردم فلسطین


3950326 - سوءاستفاده رژیم صهیونیستی از فناوری شناسایی چهره علیه مردم فلسطین

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از ورج، سربازان سابق رژیم صهیونیستی به خبرنگار واشنگتن پست درباره فناوری موبایلی به نام «گرگ آبی» توضیح داده‌اند که تصاویر مردم فلسطین را ثبت و در یک مخزن وسیع ذخیره می‌کند.

این فناوری پس از ثبت تصویر آن را با عکس افراد موجود در مخزنش مقایسه می‌کند. در مرحله بعد اگر فرد مذکور باید دستگیر یا توقیف شود موبایل سربازان رنگ خاصی را نشان می‌دهد.

واشنگتن پست در گزارش خود اشاره می‌کند ارتش رژیم صهیونیستی طی ۲ سال گذشته هزاران تصویر از مردم فلسطین را در مخزن خود ذخیره کرده و حتی مسابقاتی بین سربازان برگزار می‌کند و به فردی که عکس‌های بیشتری ثبت کند، جایزه می‌دهد. یکی از سربازان سابق ارتش رژیم صهیونیستی می‌گوید: این مخزن در حقیقت «فیس بوک برای فلسطینیان» است.

بیشتر بخوانید :   درآمد جدید اتحادیه اروپا از طریق شرکتهای فناوری بزرگ

همچنین ارتش رژیم صهیونیستی دوربین‌هایی در سراسر شهر الخلیل نصب کرده که صورت مردم این منطقه ر ا اسکن می‌کند. در این میان مجموعه‌ای از دوربین‌های مدار بسته که برخی از آنها به سمت خانه مردم نیز است، به طور ۲۴ ساعته بر شهر نظارت می‌کنند.

الخلیل بزرگترین شهر در کرانه باختری است و قبلاً درگیری‌های شدیدی میان نیروهای رژیم صهیونیستی و مردم فلسطین در آنجا روی داده است.

یکی دیگر از سربازان سابق رژیم صهیونیستی در این باره به واشنگتن پست می‌گوید: اگر این دوربین‌ها در فروشگاه‌های شهر خودم نصب می‌شدند، احساس راحتی نمی‌کردم. باید آنها را کنار گذاشت. مردم نگران اثر انگشتشان هستند اما این نوع نظارت بسیار فراگیر تر است.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها