جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

نحوه رای گیری کلیات طرح حمایت از کاربران به جلسه آینده موکول شد


3926582 - نحوه رای گیری کلیات طرح حمایت از کاربران به جلسه آینده موکول شد

لطف الله سیاهکلی در گفتگو با اینستاگرام فا به تشریح جزئیات برگزاری جلسه عصر امروز کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی پرداخت و گفت: امروز بحث تصویب آئین نامه داخلی اداره جلسات کمیسیون ادامه یافت و ماده ۱۵ این آئین نامه به بحث گذاشته شد.

وی گفت: از آنجایی که بحث طولانی بود، به تصویب نهایی ماده ۱۵ آئین نامه داخلی کمیسیون نینجامید و بررسی این ماده به جلسه بعد موکول شد.

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی تاکید کرد: چند ماده از آئین نامه داخلی هم‌چنان باقی مانده است و بررسی و تصویب نهایی آنها به جلسه آینده موکول شد.

به گفته سیاهکلی، بخشی از ماده ۱۵ آئین نامه داخلی کمیسیون، مربوط به رأی‌گیری کلیات طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و نحوه برخورد با آن است. به این معنی که برای مواردی از جمله نحوه رأی گیری چگونه تصمیم گیری شود و اگر کلیات رأی نیاورد چگونه قابل اصلاح خواهد بود و مجدداً به کمیسیون بازگردد.

بیشتر بخوانید :   موبایل ژاپنی با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی رونمایی شد

وی گفت: بر این اساس قرار شد در این خصوص استعلام از اداره قوانین انجام شود و هیأت رئیسه استفساریه بگیرد و در جلسه آینده راجع به این الحاقیه و کلیات آن رأی گیری شود.

سخنگوی کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی در مورد بحث و جدل صورت گرفته در جلسه کمیسیون گفت: در جلسات قانون‌گذاری جدل و بحث طبیعی است و حتی زمانی که وارد بررسی کلیات طرح بشویم و از گروه‌ها ی بیرونی و کارشناسان و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی دعوت به حضور کنیم، قطعاً بحث‌ها جدی تر دنبال می‌شود.

وی گفت: جلسه آینده کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی عصر روز یکشنبه برگزار می‌شود و مربوط به ادامه بررسی آئین نامه داخلی این کمیسیون خواهد بود.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل