جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

شناسایی محققان توانا در حل چالش ها توسط بنیاد نخبگان


596 3800199 - شناسایی محققان توانا در حل چالش ها توسط بنیاد نخبگان

به گزارش اینستاگرام فا، دکتر حسن سالاریه امروز عصر در مراسم افتتاحیه دومین دوره از مسابقات ملی مساله محور بنیاد ره نشان، گفت: این رویداد در سال‌های گذشته تحت عناوین مختلف برگزار می شده و اکنون دور چهارم مسابقات ره نشان با اجرای طرح شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان همزمان شد.

سرپرست قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه چندین سال است که در صدد شناسایی دانشجویان مستعد با رتبه های برتر، معدل های بالا و سوابق علمی و پژوهشی خوب هستیم گفت: تا بدین واسطه نیازهای کشور حل شوند.

سالاریه افزود: علاوه بر آن دانشجویان بسیاری در دانشگاه ها مشغول به تحصیل هستند ولی به دلیل سوابق آموزشی و نداشتن نمره بالا، قابلیت شناسایی را ندارند ولی در حل مساله که هدف نهایی آموزش‌های دانشگاهی به ویژه در تحصیلات تکمیلی است، مهارت های زیادی دارند که می توانیم به واسطه این رویداد ها آنها را شناسایی کنیم.

بیشتر بخوانید :   حجت نیکی ملکی عضو هیئت مدیره همراه اول شد

وی اضافه کرد: اگر افرادی توانایی حل مساله ای را داشته باشند می توانند جز مخاطبان ما در بنیاد ملی نخبگان محسوب شوند.

سرپرست قائم مقامی بنیاد ملی نخبگان اضافه کرد: رویداد ره نشان که امسال دومین دوره آن را در پیش داریم، توسط نهادی برخاسته از دانشجویان مستعد کشور برگزار می شود و بنیاد صرفا تشویق کننده و ترغیب کننده دانشجویان برای شرکت در این رویدادها است.

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل