جهت دیدن رضایت مشتریان از سایت کلیک کنید

فراخوان سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله، سرهنگ پاسدار محمد گودرزی با اشاره به برگزاری مرحله استانی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی گفت: امروزه فضای مجازی یک فضای گریزناپذیر و در حال رشد است که خواسته یا ناخواسته به یکی از مهم‌ترین رکن‌های زندگی بشر تبدیل شده است و اهمیت این فضا در بحران کرونا بر همگان مشخص شد.

وی ادامه داد: در بستر فضای مجازی، به عنوان یک واقعیت در جهان امروز، فرصت‌ها و تهدیدات، در کنار هم نهفته است که دشمنان با بهره‌گیری از فضای مجازی به دنبال جهت‌دهی افکار عمومی به نفع خود هستند و در این راستا از روش‌های مختلف، به دنبال زیر سوال بردن کارکردها و خدمات انقلاب اسلامی طی این ۴۲ سال بوده‌اند. نیروهای ارزشی و انقلابی نیز در این بستر به مقابله هوشمندانه با حربه‌های دشمن پرداخته و اثرگذار هستند و خوشبختانه تاکنون در این عرصه دلسوزان انقلاب توانسته‌اند با محتوای جریان‌ساز پاسخ مناسبی به جنگ نرم دشمن دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله افزود: تولید محتوای کیفی و جریان‌ساز از سوی فعالان ارزشی و انقلابی باید مورد توجه باشد و البته در تولید محتوا اقدامات خوبی انجام شده، اما همچنان نیازمند برنامه‌ریزی و حرکت مطلوب‌تر در این مسیر هستیم. تولید محتوا در راستای پاسخ به شبهات، دروغ پراکنی و فریب افکار عمومی، رویکردی است که باید در فضای مجازی دنبال کنیم و این مهم نیازمند اقدامات مؤثر دلسوزان انقلاب است. حضور بسیج در عرصه تولید محتوا یک مسئله مهم است که رویداد سالانه تولید محتوای بسیج نیز با هدف شناسایی و کشف استعدادهای جوان بسیجی، جذب ایده‌های برتر و سازماندهی گروه‌های تولید محتوا در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید :   بی توجهی توئیتر به دروغ پراکنی یک سلبریتی در مورد واکسن کرونا

گودرزی بیان کرد: امسال نیز مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی از تاریخ ۱۲ آبان‌ماه طی ۴۸ ساعت در سه عرصه پویانمایی، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

وی عنوان کرد: برترین‌های این رویداد ضمن دریافت جوایز نفیس مجوز حضور در مرحله کشوری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج را دریافت خواهند کرد؛ که امیدواریم در این مرحله نیز بتوانند برای استان افتخارآفرین باشند و شرکت‌کنندگان در این رویداد فرصت دارند تا دهم آبان‌ماه ثبت نام کنند.

3940261 - فراخوان سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی

Rate this post

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل