سمپوزیوم آسیا- اقیانوسیه پروبیوتیک ها در استرالیا برگزار می شود


993 3479859 - سمپوزیوم آسیا- اقیانوسیه پروبیوتیک ها در استرالیا برگزار می شود

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی، دکتر مرضیه حسینی نژاد در خصوص هشتمین سمپوزیوم آسیا- اقیانوسیه پروبیوتیک ها گفت: موضوعات محوری این سمپوزیوم شامل پروبیوتیک ها و اثرات مفید آن بر سلامتی، خواص پروبیوتیک ها برای تقویت سیستم ایمنی بدن، فعالیت های ضد ویروسی و نقش آن ها در مدیریت عفونت کوید ۱۹ است.

وی ادامه داد: کارگاه پروبیوتیک آسیا- اقیانوسیه یک رویداد علمی- صنعتی است که بطور سالانه توسط موسسه APIFP و به میزبانی موسسات پژوهشی یکی از کشورهای آسیا- اقیانوسیه برگزار شده و پیشرفت های علمی و فنی در زمینه پروبیوتیک ها را مورد بحث قرار می دهد.

بیشتر بخوانید :   بسته اینترنت شاتل موبایل به دانشجویان، معلمان و اساتید دانشگاه

حسینی نژاد افزود: کشورهای میزبان برگزاری این رویداد در دوره های پیشین نیوزلند (۲۰۱۴) ، چین (۲۰۱۵) ، ایران- مشهد (۲۰۱۶)، ویتنام (۲۰۱۷) ، مالزی (۲۰۱۸) و تایلند (۲۰۱۹) بوده و پس از شیوع اپیدمی کرونا هفتمین دوره به صورت مجازی (۲۰۲۰) توسط موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی برگزار گردید.

وی گفت: دوره هشتم این بصورت سمپوزیوم بین المللی، به میزبانی مجازی کشور استرالیا و با همکاری موسسه و انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند ایران انجام خواهد پذیرفت

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
تلگرام
خرید v2ray