«دهنوی» عضو هیات‌ امنای صندوق نوآوری و شکوفایی شد


3600752 - «دهنوی» عضو هیات‌ امنای صندوق نوآوری و شکوفایی شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی طی حکمی، دکتر سید محسن دهنوی را به سمت «عضو حقیقی هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب کرد.

متن حکم رئیس جمهور خطاب به محسن دهنوی به شرح زیر است؛

«در اجرای بند(۱۰) ماده (۸) اصلاحی اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب ۱۳۹۳/۰۶/۰۲ هیات وزیران، با عنایت به سوابق و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان«عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی»منصوب می شوید.

امیدواریم با اتخاذ سیاست ها و برنامه های راهبردی و با تشریک مساعی سایر اعضای محترم در راستای دستیابی به رشد و تعالی کشور در اقتصاد دانش بنیان، تدوین برنامه های ویژه حمایتی برای حوزه های نوآوری و فناوری، بومی سازی و تجاری سازی دانش با حمایت و پشتیبانی از شرکت ها و موسسات دانش بنیان مجدانه بکوشید.

بیشتر بخوانید :   ظرفیت مراکز تبادل ترافیک داخل و بین الملل افزایش یافت

توفیقات آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.»

سید محسن دهنوی هم‌اکنون نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و ریاست فراکسیون اقتصاد دانش‌بنیان است.

وی همچنین عضو هیئت علمی دانشکده علوم و فناوری زیستی دانشگاه شهید بهشتی و فارغ‌التحصیل ممتاز در هر سه مقطع از دانشگاه صنعتی شریف بوده و معاونت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از جمله سوابق اجرایی اوست.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها