خودروهای پلیس هوشمند می‌شود/ ثبت تخلفات با دقت بالا و زمان کمتر


3732098 - خودروهای پلیس هوشمند می‌شود/ ثبت تخلفات با دقت بالا و زمان کمتر

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از معاونت علمی و فناوری، در هفته نیروی انتظامی از هوشمندسازی خودروی پلیس راهور که با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط یک شرکت دانش‌بنیان اجرایی شده است، رونمایی شد.

«امکان پایش پیوسته و از راه دور تخلفات سیار و وقایعی که دوربین‌های ثابت در ثبت آنها با مشکل روبرو هستند» یکی از مزایای اجرای این طرح است.

«ثبت تخلفات با دقت بالا در کمترین زمان و با کمترین تعامل کاربر پلیس»، «افزایش ایمنی تردد خودروها» و «ایجاد پایگاه‌های اطلاعاتی به‌روز خودروها» نیز دیگر مزیت‌هایی است که اجرای این طرح به دنبال دارد.

به کمک این پروژه نقشه آنلاین رفتار رانندگان در تمام محورها و معابر،استفاده از بوردهای هوشمند نهفته، حذف سیستم‌های محاسبه‌گر و امکان سرعت سنجی با دوربین متحرک در کشور فراهم می‌شود.

بیشتر بخوانید :   گوگل به توسعه دهندگان اپ ۹۰ میلیون دلار غرامت می دهد

این طرح با هدف «هوشمندسازی اعمال تخلفات و کنترل آن توسط خودروی پلیس جزیره با استفاده از ترکیب تصاویر دوربین‌های پلاک خوان نصب شده بر روی خودروی پلیس و تصاویر دوربین های پهپادی» اجرایی می شود.

«ارسال خودکار اطلاعات تایید شده به سرور»، «تشخیص پلاک و پلاک‌خوانی»، «تعریف سطوح دسترسی کاربری»، «تعریف دوربین توسط کاربر»، «مشاهده همزمان تا ۴ دوربین در واسط کاربری»، «قابلیت ره‌گیری خودکار پلاک»، «ثبت موقعیت جغرافیایی و آدرس محل تخلف» و غیره از جمله قابلیت‌های این طرح است

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها