کاخ سفید نظارت بر رمزارز را گسترده تر می کند


3799591 - کاخ سفید نظارت بر رمزارز را گسترده تر می کند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید آمریکا در این باره می‌گوید: شورای امنیت ملی و شورای اقتصاد ملی برای بررسی راه هایی با یکدیگر همکاری می‌کنند تا اجازه ندهند مجرمان از رمزارز و دیگر دارایی‌های دیجیتال استفاده کنند.

به نوشته خبرگزاری بلومبرگ، این نظارت ممکن است شامل یک دستور اجرایی نیز باشد. البته سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در این باره اظهار نظری نکرده است.

به طور معمول باج افزارها داده‌های قربانیان را رمزگذاری می‌کند. هکرها نیز در ازای دریافت رمز ارز، کلیدی را برای دسترسی به داده‌ها در اختیار قربانیان قرار می‌دهند. گاهی اوقات هکرها باج‌هایی بالغ بر هزاران یا چند میلیون دلار از قربانیان دریافت می‌کنند.

بیشتر بخوانید :   اندونزی توئیتر، فیس بوک و اینستاگرام را به فیلترینگ تهدید کرد

در اوایل ماه جاری میلادی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد مشاوران ارشد امنیت ملی آمریکا همراه مقامات ۳۰ کشور اجلاسی برگزار می‌کنند تا با تهدید روزافزون بدافزارها و جرایم سایبری دیگر مقابله کنند.

همچنین به گفته بایدن جلسه‌ای آنلاین با میزبانی شورای امنیت ملی کاخ سفید نیز برگزار می‌شود که هدف آن بهبود همکاری‌های قانونی در موضوعاتی مانند استفاده غیرقانونی از رمز ارزها است.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها