چرا شهرهای هوشمند برای توسعه بسیار مهم هستند


3544260 - چرا شهرهای هوشمند برای توسعه بسیار مهم هستند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، شاخه آسیا و اقیانوسیه سایت UNDP (برنامه توسعه سازمان ملل) به تازگی اقدام به انتشار مقاله‌ای کرده که در آن موضوع نقش شهرهای هوشمند واقعی در توسعه مورد توجه قرار گرفته است.

این مقاله با عنوان «چرا شهرهای واقعاً هوشمند برای توسعه بسیار مهم هستند؛ تهران چگونه از فناوری برای بهبود زندگی شهری و معیشت استفاده می‌کند» به مقایسه ابعاد برنامه تهران هوشمند (STP) در دستیابی به اثرات به کارگیری فناوری و نوآوری در بهبود کیفیت زندگی شهروندان می‌پردازد.

این مقاله به تلاش برنامه تهران هوشمند برای شناسایی آنچه بیشترین تأثیر را بر کیفیت زندگی شهروندان دارد اشاره کرده و به طرح ابعاد STP شامل پنج طرح شهروند هوشمند و خدمات دیجیتال، برنامه نوآوری شهری، حمل‌ونقل هوشمند، محیط هوشمند، انرژی و ایمنی و تحول دیجیتال شهرداری می‌پردازد.

بیشتر بخوانید :   ظرفیت تجاری دیتاسنتر افرانت به ۱۲۰۰ رک می رسد

این مقاله بر اهمیت شناسایی و پیاده سازی رویکردهای نوآورانه و متنوع در هوشمندسازی شهر تهران تاکید دارد و برگزاری رویداد (InnoTehran) که منجر به شناسایی بیش از ۴۰۰ نیاز فنی و عملیاتی شهر تهران شده و امکان ارتباط بین استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها با سازمان‌های شهری را فراهم کرده است را دستاوردی بزرگ می‌داند.

مقاله «چرا شهرهای واقعاً هوشمند برای توسعه بسیار مهم هستند» با همکاری مشترک محمد فرجود مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران و کلادیو پروویداس نماینده دائمی سازمان UNDP در ایران، به زبان انگلیسی نوشته شده است.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها