وسیله نقلیه خودران سیتروئن برای تسهیل حمل و نقل شهری

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از نیواطلس، این خودرو که اسکیت نام دارد، قابلیت نصب انواع محفظه و کابین را دارد و یکی از مزایای آن باریک بودن است که باعث می‌شود با حداقل مزاحمت بتواند در فضاهای محدود و شلوغ شهری حرکت کند.

سیتروئن اسکیت به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند به طور مداوم و بدون وقفه به فعالیت خود ادامه دهد و به طور خودکار برای شارژ در پایگاه‌های مخصوص مستقر شود. حداکثر سرعت این خودرو را می‌توان به ۲۵ یا ۵ کیلومتر در ساعت محدود کرد و سیستم تعلیق هیدرولیکی ضربه‌ها و تکان‌های آن را برای مسافران قابل تحمل می‌کند.

3911367 - وسیله نقلیه خودران سیتروئن برای تسهیل حمل و نقل شهری

چرخ‌های این خودرو با همکاری شرکت گودیر طراحی شده و موتورهای الکتریکی کوچکی برای آن در نظر گرفته شده است. لاستیک‌های کروی خودروی مذکور حرکت آن در ابعاد مختلف را ممکن می‌کند. این وسیله نقلیه ۲.۶ متر طول، ۱.۶ متر عرض و ۵۱ سانتی متر ارتفاع از سطح زمین دارد و یک سیستم مدیریت ناوگان هوشمند بر حرکت آن در سطح شهر نظارت می‌کند.

بیشتر بخوانید :   پیشرفت در حوزه ICT کشور با همدلی و تعاملات فی مابین امکانپذیر است

نصب کابین‌های مختلف بر روی این خودروی خودران در عرض ۱۰ ثانیه انجام می‌شود که برخی از آنها لوکس و مشابه فضای هتل‌ها هستند و برخی دیگر نیز عادی هستند. در داخل این کابین‌ها محل‌هایی برای قراردادن چمدان و بار، نوارهای ال ای دی نمایش دهنده وضعیت آب و هوا، اخبار و شرایط سفر، سیستم صوتی و نورپردازی و تبلت با صفحه لمسی برای تماس ویدئویی در نظر گرفته شده است.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها