دستاوردهای حوزه لیزر و فوتونیک به نمایش گذاشته می شود


3761323 - دستاوردهای حوزه  لیزر و فوتونیک به نمایش گذاشته می شود

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از معاونت علمی و فناوری،چهارمین نمایشگاه بین‌المللی لیزر و فوتونیک با هدف ارائه آخرین دستاوردهای محققان کشور ۱۶-۱۹ آبان ماه برگزار می شود.

همه شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، دانشگاهیان، فعالان مراکز تحقیقاتی و هسته‌های فناور حوزه لیزر و فوتونیک دعوت هستند تا در این رویداد فناورانه مشارکت کنند. این نمایشگاه به دنبال عرضه توانمندی‌ها و محصولات و خدمات فناورانه و نوآورانه ایران‌ساخت در حوزه لیزر و فوتونیک است.

«معرفی پیشرفت های ایران در فناوری فوتونیک و لیزر در سطح منطقه و بین‌الملل»، «کمک به ترویج فناوری فوتونیک و لیزر در کشور»، «ایجاد و رونق بازار کسب و کار فناوری فوتونیک و لیزر» و «معرفی بهتر محصولات لیزری ایرانی به متخصصاص، فعالان بازار و عموم مردم» نیز دیگر اهدافی است که این نمایشگاه دنبال می کند.

بیشتر بخوانید :   مراسم اعطای جایزه مصطفی(ص) برگزار شد

ستاد توسعه فناوری فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این نمایشگاه، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صاحبان صنایع، کارآفرینان، شرکت‌های دانش‌بنیان، مراکز تحقیقاتی و استارت‌آپ‌ ها را به نمایش می گذارد و شرکت‌های فعال و معتبر داخلی و خارجی نیز حضور خواهند داشت.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها