فسادستیزی سرلوحه امور وزارت ارتباطات قرار گیرد


3882071 - فسادستیزی سرلوحه امور وزارت ارتباطات قرار گیرد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از وزارت ارتباطات، عیسی زارع‌پور در مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات گفت: استفاده مؤثر از فناوری در همه بخش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور روان‌تر کردن فرآیندها، افزایش بهره‌وری و ایجاد شفافیت از معاون جدید توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات مورد انتظار است.

وی با بیان اینکه معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع، حوزه پر چالشی است و مدیریت در این حوزه نیازمند توانمندی ویژه‌ای است تا بتواند وزارتخانه را باوجود محدودیت‌هایی چون نیروی انسانی و منابع مالی به سمت دستیابی به اهداف هدایت کند، با اشاره به سوابق علمی و اجرایی سجاد بنابی معاون پیشین توسعه سرمایه انسانی و نیز هادی اصلان زاده معاون جدید این معاونت افزود: آقای بنابی از نخبگان علمی هستند که با سعه‌صدر، توان بالا و کار شبانه‌روزی امور این معاونت را مدیریت کردند. آقای اصلان زاده نیز از نخبگان اجرایی هستند که بیش از ۱۵ سال سابقه اجرایی مدیریتی در حوزه‌های اداری و مالی دارند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به توقعات و انتظارات از معاونت جدید توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات، گفت: یکی از مهم‌ترین انتظارات ما فسادستیزی است که باید سرلوحه کارها باشد. هرچند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از گذشته در این موضوع سربلند بوده است با این‌حال این روند باید ادامه داشته باشد چرا که این مسئله خط قرمز ما است.

بیشتر بخوانید :   توئیتر ۸۰۹ میلیون دلار غرامت می پردازد

وی با تأکید بر ضرورت بازسازی منابع انسانی در ستاد وزارت ارتباطات گفت: ساختار وزارت ارتباطات باید تخصصی‌تر و با حضور نیروهای نخبه، تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها در سطح کلان از پشتوانه کارشناسی برخوردار شود.

وزیر ارتباطات در ادامه بر حل مشکلات نیروی انسانی ستاد و توابع وزارتخانه و ارتقا سطح معیشت کارکنان تاکید کرد.

زارع‌پور گفت: یکی از انتظارات مهم از معاون جدید توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع استفاده مؤثر از فناوری در همه بخش‌های وزارت ارتباطات به‌منظور روان‌تر کردن فرآیندها، افزایش بهره‌وری، ایجاد شفافیت و قرار دادن همه تصمیمات در اتاق شیشه‌ای است.

پیش از سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سجاد بنابی معاون سابق به بیان نکاتی در خصوص تجربه حضور در سمت معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع پرداخت و سپس هادی اصلان‌زاده معاون جدید با ابراز خرسندی از حسن اعتمادی که به وی شده ابزار امیدواری کرد که با هماهنگی و همراهی سایر مدیران و در یک حرکت جمعی و تیمی بتواند از عهده مسئولیت به‌زعم وی بسیار سنگین، سربلند بیرون بیاید.

در پایان این نشست، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سجاد بنابی معاون سابق با اهدای لوحی تقدیر و هادی اصلان‌زاده را به‌طور رسمی به‌عنوان معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع معرفی کرد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
تلگرام
خرید v2ray