تداوم پایداری شبکه ارتباطی سیستان و بلوچستان پس از طوفان شاهین


3910218 - تداوم پایداری شبکه ارتباطی سیستان و بلوچستان پس از طوفان شاهین

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از وزارت ارتباطات، نیک‌محمد بلوچ‌زهی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان‌وبلوچستان در خصوص وقوع طوفان حاره‌ای (موسوم به شاهین) در چابهار و وضعیت شبکه ارتباطی این استان توضیح داد و گفت: تا این لحظه مشکل اختلال گسترده در شبکه ارتباطات سیستان‌وبلوچستان رخ نداده است و گروه‌های فنی وزارت ارتباطات برای رفع مشکلات احتمالی در وضعیت آماده‌باش هستند.

وی اظهار کرد: طبق آخرین اخبار رسیده از گروه‌های پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مستقر در منطقه چابهار به غیر از دو سایت که به دلیل قطعی برق دچار اختلال شده‌اند مشکل دیگری در شبکه ارتباطاتی استان سیستان‌وبلوچستان وجود ندارد.

بلوچ زهی افزود: گروه‌های فنی و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به سمت منطقه چابهار که احتمال بیشترین میزان خسارت‌ها به دلیل وقوع طوفان حاره‌ای در آن وجود دارد حرکت کرده‌اند و آمادگی لازم برای انجام عملیات اضطراری و رفع هرگونه مشکل ارتباطی در اسرع وقت را دارند. خوشبختانه تا این لحظه هیچ گونه خسارتی رخ نداده است و تمامی تجهیزات زیرساختی در وضعیت مناسبی قرار دارند.

بیشتر بخوانید :   پیشنهاد ایران درباره چارچوب رگولاتوری در نشست اکو تصویب شد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان و بلوچستان بیان کرد: اوج طوفان از حوالی ساعت ۶ غروب در چابهار آغاز و ساعت ۱۰ شب نیز از منطقه خارج شده است. تمامی گروه‌های پشتیبانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان‌بلوچستان در تمامی شهرهای این استان در وضعیت آماده‌باش هستند و به مردم اطمینان می‌دهیم که شرایط لازم برای تداوم پایداری ارتباطات در این استان را فراهم می‌کنیم.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها