دروغگویی اپل، آمازون و مایکروسافت در مورد مقابله با گرمایش زمین


3909533 - دروغگویی اپل، آمازون و مایکروسافت در مورد مقابله با گرمایش زمین

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از انگجت، اگر چه تمامی این شرکت‌ها مدعی انجام اقداماتی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای بوده و وعده داده‌اند برای حفاظت از محیط زیست تلاش کنند، اما در عمل از گروه‌های لابی و سازمان‌های مخالف طرح مقابله با گرمایش زمین پشتیبانی می‌کنند.

اتاق بازرگانی آمریکا، میزگرد کسب و کار و ائتلاف میزان سه گروه لابی و تجاری هستند که با لایحه بودجه ۳ تریلیون دلاری دموکرات‌ها که شامل اقداماتی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است، مخالف هستند. اتاق بازرگانی، بزرگترین گروه لابی در ایالات متحده، تصریح کرده تمام تلاش خود را به عمل می‌آورد تا از تصویب این لایحه که باعث افزایش مالیات و از بین رفتن فرصت‌های شغلی می‌شود، جلوگیری کند. هیئت مدیره این گروه شامل مدیرانی از خطوط هوایی یونایتد و مایکروسافت است.

بیشتر بخوانید :   سیاست های اپ استور ناقض قوانین آنتی تراست هلند است

در گروه میزگرد کسب و کار هم مدیران شرکت‌های اپل، گوگل، آمازون و آلفابت حضور دارند. این گروه نیز نسبت به طرح یادشده به شدت اظهار نگرانی کرده است. در ائتلاف میزان نیز دیزنی و وریزون حضور دارند.

اقدامات گروه‌های لابی مذکور که در تلاش برای کنار گذاشتن این لایحه هستند، با تلاش شرکت‌های فناوری عضو آنها برای مقابله با گرمایش زمین در تضاد است. اپل، گوگل و مایکروسافت همه از توافق پاریس حمایت کردند و اپل و مایکروسافت قول دادند تا سال ۲۰۳۰ انتشار گاز دی اکسید کربن در جو زمین را به صفر برسانند.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها