نیجریه برای احیای توئیتر در این کشور شرط گذاشت


3827746 - نیجریه برای احیای توئیتر در این کشور شرط گذاشت

به گزار ش خبرگزار ی مهر به نقل از ورج، محمد بوهاری رئیس جمهور نیجریه روز گذشته اعلام کرد در صورتی ممنوعیت توئیتر در این کشور را حذف می‌کند که پلتفرم اجتماعی شروط خاصی را اجرا کند.

دولت نیجریه در ماه ژوئن ۲۰۲۱ میلادی توئیتر را به مدتی نامعلوم تعلیق و این شبکه اجتماعی را متهم به فعالیت‌هایی کرد که ماهیت یکپارچه نیجریه را نادیده می‌گیرد.

این ممنوعیت چند روز پس از آن اتفاق افتاد که این پلتفرم یک توئیت بوهاری را به دلیل نقض قوانین حذف کرد.

با توجه به اظهارات رئیس جمهور نیجریه در یک سخنرانی تلویزیونی، توئیتر با دولت این کشور تماس گرفته تا ممنوعیت را برطرف کند. او اعلام کرد یک کمیته از سوی ریاست جمهوری برای بررسی چالش‌های کلیدی با توئیتر همکاری می‌کند. برخی از این چالش‌ها امنیت ملی و همبستگی، حضور فیزیکی و نمایندگی، مالیات بندی عادلانه، حل اختلافات و محتوای محلی هستند.

بیشتر بخوانید :   چرا IBM یکی از اخلاقی‌ترین شرکت‌های جهان شد

بوهاری در بخشی از سخنانش گفت: پس از همکاری‌های ادامه دار، این چالش‌ها بررسی شدند و من دستور دادم ممنوعیت در صورتی لغو شود که شرایط به شهروندان ما اجازه دهد از پلتفرم برای کسب و کار و فعالیت‌های مثبت استفاده کنند.

سخنگوی توئیتر در ایمیلی به ورج فاش کرد مذاکرات با دولت نیجریه محترمانه و ثمربخش بوده است. این شرکت همچنان به همکاری با دولت این کشور ادامه می‌دهد و نسبت به ایجاد مسیری برای احیای توئیتر برای تمام شهروندان نیجریه متعهد است.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها