فیس‌بوک برای فریب سنای آمریکا تلاش می کند


3817490 - فیس‌بوک برای فریب سنای آمریکا تلاش می کند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، در هفته‌های اخیر مشخص شده که تحقیقات داخلی خود فیس‌بوک هم ثابت می‌کند استفاده از اینستاگرام اثرات روحی و روانی منفی بر جوانان دارد. قرار است در این زمینه یک جلسه استماع داخلی در سنای آمریکا برگزار شود و فیس‌بوک برای خنثی کردن جو منفی بر علیه خود قصد دارد در این جلسه نتایج تحقیقاتی را منتشر کند که حاکی از تأثیرات مثبت اینستاگرام است.

آنتی گونه دیوس رئیس واحد امنیت فیس‌بوک در این جلسه جزئیات تلاش‌های فیس‌بوک برای حفاظت از کودکان و نوجوانان را در فضای آنلاین بیان کرده و به نکاتی مانند ایجاد حساب خصوصی پیش فرض برای افراد زیر ۱۶ سال در زمان پیوستن به اینستاگرام اشاره می‌کند.

بیشتر بخوانید :   خطر کمبود متخصص امنیت سایبری کشورها را تهدید می کند

کارشناسان مستقل می‌گویند اقدامات فیس‌بوک در این زمینه به هیچ وجه کافی و دلسوزانه نیست و این شرکت در هفته‌های گذشته به شدت مورد انتقاد بوده است. بر اساس گزارش نشریه وال استریت ژورنال اینستاگرام خود از اثرات منفی این شبکه اجتماعی بر سلامت روانی کاربران جوان آگاه بوده است.

مارشا بلاک برن عضو جمهوری خواه سنا در این مورد گفته است: فیس‌بوک می‌داند که خدماتش فعالانه به جوانان آسیب می‌زند و خود فیس‌بوک مجموعه‌ای از بررسی‌های عمیق را در مورد استفاده جوانان از اینستاگرام انجام داده است.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها