فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال به نمایشگاه شنزن چین می‌روند


3881819 - فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال به نمایشگاه شنزن چین می‌روند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال، فعالان حوزه‌های «فناوری اطلاعات»، «اینترنت ۵G ،۸K Ultra HD »، «هوش مصنوعی»، « AR/VR»، «داده‌های بزرگ»، «نسل جدید فناوری اطلاعات»، «شهر هوشمند»، «هوافضا»، «خانه هوشمند» و «ساختمان‌های سبز» می‌توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

«ارائه فرصت‌های صادراتی و سرمایه گذاری در نمایشگاه»، «برگزاری جلسات متناظر تجاری»، «حضور در رویدادهای سرمایه‌گذاری نمایشگاه» و «ارائه محصولات و خدمات» از مهم‌ترین مزایای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در این رویداد نمایشگاهی است.

نمایشگاه شنزن چین هر سال با حمایت دولت چین برگزار می‌شود. مشارکت در این نمایشگاه به شکل مجازی و حضوری انجام می‌گیرد.

این نمایشگاه به‌عنوان نمایشگاهی با کیفیت و مرجع در حوزه فناوری پیشرفته در چین شناخته می‌شود. سال گذشته در مجموع ۲۵۶ برنامه شامل فروم‌ها، کنفرانس‌ها، سمینارها، کارگروه‌ها، رونمایی از برندها و محصولات، جلسات تجاری و کنفرانس خریداران در طول ۵ روز نمایشگاه برگزار شد. در نمایشگاه امسال نیز این رویدادها برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید :   توسعه همکاری ایران و ازبکستان در زمینه های مختلف فناوری

این نمایشگاه بعد از سال‌ها توسعه و پیشرفت به یکی از مهمترین رویدادهای فناوری در جهان بدل شده و نقش مهمی در ارتقا همکاری‌ها و مبادلات علمی، اقتصادی و تکنولوژیکی میان کشورهای مختلف دنیا ایفا می‌کند.

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در این نمایشگاه حمایت می‌کند.

علاقه‌مندان تا ۱۵ مهرماه جاری برای ثبت‌نام فرصت دارند و باید به این آدرس مراجعه کنند.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها