۷ مکمل غذایی-دارویی پروبیوتیک برای انسان و دام تولید شد


3477198 - ۷ مکمل غذایی-دارویی پروبیوتیک برای انسان و دام تولید شد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از معاونت علمی و فناوری، استفاده از مکمل های غذایی و دارویی پروبیوتیک برای گونه های مختلف دام، طیور و آبزیان، نقش قابل توجهی در بهبود وضعیت سلامت آن ها و تامین غذای سالم برای جامعه بازی می کند.

در همین راستا یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی وارد این عرصه شده و با تولید هفت محصول اصلی و عمده پروبیوتیک دامی و انسانی، نقش قابل توجهی در کاهش میزان وابستگی کشور به واردات این محصولات از خارج از کشورمان بازی کرده است.

علی اصغر دهقان مدیرعامل این شرکت دانش بنیان، عنوان کرد: این شرکت، تولید کننده انواع مکمل های غذایی- دارویی پروبیوتیک در زمینه های دامپزشکی (دام، طیور، آبزیان، اسب و حیوانات خانگی)، انسانی و صنایع غذایی است. محصولات شرکت شامل ماده اولیه صنایع غذایی و دارویی و نیز محصولات نهایی در تمامی حوزه ها می شود.

بیشتر بخوانید :   لایحه سناتورهای آمریکایی برای احیای قانون بی طرفی شبکه

این فعال فناور، در مورد مقایسه محصولات تولید شده توسط این شرکت با شرکت های خارجی و نمونه های مشابه گفت: از آنجا که ماده اولیه تولید مکمل های پروبیوتیک، میکروب های زنده است و محل تولید یک باکتری یا مخمر نمی تواند بر کیفیت محصول نهایی تاثیری بگذارد، لذا کیفیت یک محصول پروبیوتیک خارجی یا داخلی در صورتی که از لحاظ غلظت باکتریایی و گونه باکتری مصرف شده در محصول یکسان باشد تفاوت خاصی ندارد.

وی ادامه داد: در طی سالهای گذشته تمامی محصولات تولیدی شرکت در تمامی حوزه ها در مقایسه با محصولات خارجی قرار گرفته اند. خوشبختانه در مقام مقایسه محصولات پروبیوتیک شرکت پردیس رشد مهرگان برتری های زیادی نسبت به بسیاری از محصولات خارجی داشته است.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها