دومین دوره طرح جامع «از مهارت تا اشتغال» برگزار می شود


3495358 - دومین دوره طرح جامع «از مهارت تا اشتغال» برگزار می شود

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال، دومین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال با هدف توانمندسازی فعالان حوزه مهارت‌های نرم، برنامه‌نویسی پایتون، دیجیتال مارکتینگ و علوم اجتماعی برگزار می‌شود.

این دوره با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با محوریت توانمندسازی، مهارت‌افزایی و موفقیت شغلی به صورت بوت کمپ در چهار بخش مهارت‌های نرم، برنامه‌نویسی پایتون، دیجیتال مارکتینگ و علوم اجتماعی برگزار خواهد شد.

در حال حاضر یکی از دغدغه‌های جوانان در حین و پس از فارغ‌التحصیلی، مهارت‌آموزی در رشته تحصیلی، اشتغال و دستیابی به رشد و بالندگی علمی است. فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در مسیر کسب تجربه و عینی‌سازی آموخته‌های خود، ایده‌ها و اهداف ارزشمندی را پرورش داده‌اند که رسیدن به این اهداف ملزم وجود بسترهای عملی و فراگیری دانش از صاحبان تجربه است.

طرح جامع از مهارت تا اشتغال نیز با همین هدف طراحی شده تا بستر رشد، توسعه و رسیدن به اهداف را برای جوانان فراهم کند.

بیشتر بخوانید :   فاکسکان در آمریکا تراکتور خودران می سازد

علاقه‌مندان و مشارکت کنندگان در در این طرح ابتدا روی مهم‌ترین مساله روز دنیا که توانمندسازی در مهارت‌های نرم است، ورود می‌کنند و سپس با برگزاری ۴۸ ساعت کارگاه توانمندسازی تعاملی و مساله محور به کار خود ادامه می‌دهند. ارائه فرصت‌های داوطلبانه، بستر کسب تجربه و به کارگیری مهارت‌های ارائه شده در محیط واقعی کار برای جوانان نیز در این دوره دیده شده است.

در ادامه بر اساس نیاز سازمان‌ها و مخاطبین، مسیر توانمندسازی تخصصی (مهارت سخت) در سه بخش دیجیتال مارکتینگ، برنامه نویسی پایتون و علوم اجتماعی به همراه تضمین استخدام برترین دانش‌پذیران و همچنین تسهیل ورود ایده‌پردازان به شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد نیز فراهم شده است.

این دوره آموزشی از ۷ مهرماه ١۴٠٠ آغاز می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر باید به این لینک مراجعه کنند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
تلگرام
خرید v2ray