بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی آذرماه برگزار می شود


2662348 - بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی آذرماه برگزار می شود

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از وزارت علوم، به منظور ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح ملی و ارتقاء جایگاه فعالان در این حوزه جلسه‌ای به دو صورت حضوری و مجازی به منظور ایجاد هم‎افزایی در برگزاری نمایشگاه ملی هفته پژوهش سال جاری برگزار شد.

این جلسه با حضور سرپرست دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون توسعه مدیریت شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، رئیس پژوهشکده قوه قضاییه، رئیس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا، معاون برنامه ریزی شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان تامین اجماعی، رئیس پژوهشگاه علوم و فنونی هسته‌ای و دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار به منظور ارائه آخرین یافته های فناورانه در دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه‌های مختلف از جمله رشته‌های مرتبط صنعتی، کشاورزی، دارویی و خدماتی از تاریخ ۲۴ آذرماه تا ۲۷ آذرماه ۱۴۰۰، همزمان با نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل برگزار شود.

بیشتر بخوانید :   یاتاقان «ایران‌ساخت» تولید شد

همچنین برنامه‌های متعددی در قالب آیین هفته پژوهش و فناوری در سطح ملی با حضور و مشارکت دستگاه‌های اجرایی و وزارت‌خانه‌های مرتبط در نظر گرفته شده است.

در این نشست مقرر شد؛ هفته پژوهش و فناوری استانی از ۱۳ تا ۱۹ آذرماه سال جاری در استان‌ها برگزار شود.

در این جلسه که با حضور معاونین پژوهشی و تحقیقاتی از وزارتخانه‌های مختلف برگزار شد؛ نقطه نظرات اعضای شرکت کننده برای برگزاری هر چه مطلوب تر هفته پژوهش و فناوری، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
تلگرام
خرید v2ray