807 3794595 - چالش جدید تسلا  با شورای ملی ایمنی حمل و نقل آمریکا

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از انگجت، جنیفر هامندی رئیس جدید شورای ملی ایمنی حمل ونقل آمریکا (NTSB) در مصاحبه‌ای با وال استریت ژورنال گفت تسلا باید قبل از عرضه گسترده ویژگی‌هایی مانند اتوپایلوت و رانندگی کاملاً خودران برخی چالش‌های ایمنی را برطرف کند.

همچنین او درباره آپدیت های تست بتای قابلیت‌های تسلا در خودروهای عمومی ابراز ناخشنودی کرد.

او نیز مانند بسیاری از منتقدان دیگر از نامگذاری طرح «کمک رانند خودرو» انتقاد کرد. به گفته هامندی برچسب «رانندگی کاملاً خودران» گمراه کننده و غیرمسئولانه است و در نتیجه برخی از آن سو استفاده می‌کنند

«رانندگی کاملاً خودران» برخلاف نامش فقط خودمختاری اندکی در برخی شرایط ایجاد می‌کند و همچنان نیازمند آن است که راننده پشت فرمان خودرو حاضر باشد.

بیشتر بخوانید :   دقیق‌ترین تصویر از یک باکتری زنده برای شناسایی ابر میکروب‌ها

تسلا امیدوار است در آینده تاکسی رباتیک هایی با قدرت خودمختاری واقعی بسازد که بدون کمک راننده حرکت می‌کنند اما تاکنون چنین سیستمی را نمایش نداده است.

تسلا و مدیر ارشد اجرایی آن (ایلان ماسک) ادعا می‌کنند قابلیت خودران وسیله نقلیه در کل ایمن تر از کنترل دستی خودرو است. این درحالی است که نگرانی‌هایی درباره تصادف خودرو هنگام فعال بودن این قابلیت وجود دارد.

این خودروساز قابلیت رانندگی کاملاً خودران را در تست‌ها به کار گرفته تا ویژگی‌های نیمه خودران را هنگام رانندگی واقعی خودرو ارتقا دهد.

Rate this post
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =

خرید آنلاین آموزش
پکیج لینک پسورد
پکیج سن زیر13 سال