دانلود v2rayNG برای اندروید v2rayNG 1.7.39

برای راه‌اندازی سرور VPN برای سازمان و شرکت خودتان می‌بایست سرور داشته باشید و نرم‌افزار روی آن نصب کنید. دانلود V2Ray که یکی از برنامه‌های معروف است، یک روش راه‌اندازی سرور وی پی ان است. برای اتصال به سرور در اندروید، می‌توانید از دانلود v2rayNG برای اندروید شروع کنید، یک نرم‌افزار کلاینت برای اتصال به سرور.

it planet ir 53093 1670746572 compressed - دانلود v2rayNG برای اندروید v2rayNG 1.7.39

V2Ray چیست؟

برای راه‌اندازی شبکه مجازی خصوصی یا به اختصار VPN، لازم است سرور یا سرورهای ابری تهیه شود و نرم‌افزاری برای ایجاد تونل ترافیک اینترنت روی آن نصب شود. گام بعدی این است که کامپیوتر و گوشی کاربران به سرور VPN وصل شده و از مسیر سرور VPN به سرور سایت‌ها و اپ‌ها دسترسی پیدا کنند.

یکی از پروژه‌های مرتبط با راه‌اندازی سرور VPN، پروژه‌ای است که در گیت‌هاب منتشر شده و نام آن V2Ray است. لذا اگر به دنبال دانلود v2rayng با لینک مستقیم هستید، می‌توانید از صفحه رسمی این پروژه در گیت‌هاب بازدید کنید. لینک v2rayNG و همین‌طور نرم‌افزار سمت سرور و نحوه‌ی نصب به صورت کامل در توضیحات پروژه ذکر شده است.

بیشتر بخوانید :   فیلترشکن قوی و پر سرعت برای اینستاگرام و تلگرام

در طراحی V2Ray روی بهبود عملکرد و قابلیت‌های Shadowsocks کار شده و لذا V2Ray یک روش قدرتمند برای دور زدن محدودیت‌های اینترنت در کشورهای مختلف محسوب می‌شود. به عنوان مثال ایرانیانی که می‌خواهند از خدمات سایت‌های خارجی خاص استفاده کنند، به علت تحریم‌ها دچار مشکل می‌شوند و نیاز به تغییر IP دارند. با V2Ray این کار ممکن می‌شود. با V2Ray پورت‌ها به صورت دینامیک تعریف شده و تغییر می‌کند. لذا شناسایی ارتباط دشوار می‌شود.

دانلود v2rayNG برای اندروید با لینک مستقیم

با توجه به محدودیت‌ها از قرار دادن لینک v2rayNG معذوریم اما پیدا کردن لینک دانلود این اپ بسیار ساده است چرا که در سایت‌های مختلف و از جمله گیت‌هاب به اشتراک گذاشته شده است.

۳.۵/۵ - (۳۷ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
تلگرام
خرید v2ray