تبلیغات فریبکارانه به لایحه ایمنی آنلاین انگلیس اضافه می شود


3073856 - تبلیغات فریبکارانه به لایحه ایمنی آنلاین انگلیس اضافه می شود

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از پرس اسوسیشن، به گفته گروهی از نمایندگان پارلمان انگلیس، دولت باید موضوع چالش تبلیغات فریبکارانه برای محصولات سرمایه گذاری را در لایحه ایمنی آنلاین بگنجاند.

مل استراید، رئیس کمیته خزانه داری پارلمان انگلیس د این باره گفت: خزانه داری و سازمان راهبرد امور مالی انگلیس (FCA) مشغول تنظیم توصیه‌هایی در این زمینه هستند.

البته هنوز باید منتظر واکنش وزرای کابینه برای متوقف کردن انتشار تبلیغات کلاهبردارانه آنلاین از سوی شرکت‌ها بود. بسیاری از این تبلیغات قبلاً در بالای نتایج جستجو ظاهر می‌شد.

یک نمونه از کلاهبرداری‌های آنلاین نیز به ۲ سال قبل مربوط است. هنگامیکه در ۲۰۱۹ میلادی طرح سرمایه گذاری «لندن کپیتال اند فایننس» شکست خورد، حدود ۲۳۷ میلیون دلار سرمایه متعلق به ۱۱ هزار سرمایه گذار خرد از بین رفت. این رویداد به تحقیقاتی گسترده منجر شد. بسیاری از سرمایه گذاران از طریق تبلیغات آنلاین با این طرح آشنا شده بودند.

بیشتر بخوانید :   معماری سازمانی پیشران ارائه خدمات الکترونیک در شبکه ملی اطلاعات

در همین راستا کمیته خزانه داری پارلمان پیشنهاد کرده بخشی مربوط به منع تبلیغات کلاهبردارانه باید در لایحه ایمنی آنلاین گنجانده شود. ممنوعیت تبلیغاتی تاکنون با استقبال از سوی سازمان راهبرد امور مالی انگلیس روبرو شده است. این سازمان هم اکنون گوگل را متقاعد کرده تا قبل از انتشار تبلیغات، قانونی بودن فعالیت‌های شرکت سفارش دهنده آگهی را کنترل کند.

خزانه داری انگلیس اعلام کرد دولت این کشور تصمیم دارد قوانین سختگیرانه‌تری بر تبلیغات آنلاین از جمله موارد در نظر گرفته شده برای مقابله با کلاهبرداری آنلاین وضع کند.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها