سینوفارم از ۴واکسن برای مقابله با سویه های جدید کرونا رونمایی کرد


3889103 - سینوفارم از ۴واکسن برای مقابله با سویه های جدید کرونا رونمایی کرد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از سی جی تی ان، به گفته ژانگ یونتائو محقق ارشد یک زیرمجموعه سینوفارم، واکسن‌های جدید توسعه یافته برای مقابله با سویه دلتا و بتای ویروس کرونا بسیار کارآمد هستند.

واکسن‌های مذکور در یکی از زیر مجموعه‌های سینوفارم به نام CNBG ساخته شده‌اند. به طور دقیق‌تر این شرکت طی نمایشگاه بین المللیCIFITS چین که از ۲ تا ۷ سپتامبر در پکن برگزار شده بود از ۴ واکسن جدید برای سویه های دلتا و بتای کووید ۱۹ رونمایی کرد.

به گفته ژو جینگ جین یکی از مدیران CNBG ، این ۴ واکسن با استفاده از روش‌های ویروس غیرفعال، پروتئین نوترکیب و mRNA ساخته شده‌اند. میان آنها واکسن پروتئین نوترکیب فاز یک و دو آزمایش بالینی را پشت سر گذاشته است.

دو واکسن توسعه یافته با فناوری ویروس غیر فعال نیز در حقیقت نسخه‌های ارتقا یافته واکسن‌های انستیتو محصولات زیست شناسی پکن (BIBP) و انستیتو محصولات زیست شناسی ووهان (WIBP) هستند که از آغاز ۲۰۲۱ میلادی در بازار عرضه شده‌اند. به گفته ژانگ شرکت CBNG اکنون به دنبال تأیید رگولاتور دارویی چین جهت انجام آزمایش‌های بالینی نسخه‌های ارتقا یافته واکسن‌هایBIBP وWIBP است.

بیشتر بخوانید :   آمریکا و انگلیس برای جاسوسی از کاربران اینترنت توافق کردند

این شرکت پس از دریافت تأییدیه مورد نظر، آزمایش‌های بالینی واکسن‌ها در کشورهای دیگر را تسریع می‌کند تا تأثیرگذاری آنها در مقابل شاخه‌های کووید ۱۹ را بررسی کند. CBNG امیدوار است نتایج این آزمایش‌ها تا نیمه ۲۰۲۲ میلادی مشخص شود.

واکسن‌های کووید ۱۹ سینوفارم و سینوواک که با فناوری ویروس غیر فعال ساخته شده و اکنون در بازار هستند، همچنان در مقابل سویه های دلتا و بتا ایمنی ایجاد می‌کنند.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها