اپیک گیمز خواهان تجدید نظر رای دادگاه علیه اپل است


692 3887031 - اپیک گیمز خواهان تجدید نظر رای دادگاه علیه اپل است

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از رویترز، شرکت اپیک گیمز روز گذشته از تصمیم خود برای تجدیدنظر در رأی دادگاه آنتی تراست (ضدانحصار) علیه اپل خبر داد.

این شکایت از آنجا آغاز شد که سال گذشته اپیک گیمز داخل اپ بازی رایانه‌ای فورت نایت یک درگاه پرداخت مالی تعبیه کرد تا سیستم پرداخت اپل و ارائه کمیسیون به این شرکت را دور بزند. پس از آن اپ مذکور از اپ استور حذف شد و درنهایت اپیک گیمز شکایتی قانونی علیه اپل را ثبت کرد. اپیک گیمز اپل را متهم می‌کند که اپ استورش خود را به یک منبع انحصار غیرقانونی تبدیل کرده و به این ترتیب به درآمد سرشاری دست می‌یابد.

این در حالی است که روز جمعه رأی قاضی دادگاهی در آمریکا در خصوص پرونده دعوی قضائی میان این دو شرکت، واکنش‌های متضادی را برانگیخت.

بیشتر بخوانید :   برترین اپراتور تلفن همراه روسیه فروش گوشی‌ با تخفیف را آغاز کرد

قاضی دادگاه اعلام کرد اپل باید برخی قوانین را برای توسعه دهندگان نرم افزار لغو کند. اما در بسیاری از موارد اتهامات دادگاه به نفع اپل رأی داده بود، از جمله آنکه تولید کننده آیفون همچنان اجازه دارد سیستم‌های پرداخت طرف سوم در پلتفرم خود را منع کند. همچنین دادگاه به اپل اجازه داده کمیسیون ۱۵ تا ۳۰ درصدی از سیستم پرداخت در اپ خود دریافت کند.

اپیک گیمز اعلام کرد به مبارزه قانونی خود ادامه خواهد داد.

تحلیلگران معتقدند تأثیر تصمیم دادگاه در بازار تا حد زیادی به شیوه واکنش اپل برای اجرای دستور قاضی مربوط است. از سوی دیگر منتقدان و رقبای این شرکت اعلام کرده‌اند آنها برای ایجاد تغییرات در سیستم کسب و کار اپل تلاش می‌کنند به جای مراجعه به دادگاه‌ها و شکایت، از طریق قانونگذاری اقدام کنند.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها