نحوه تجربه ویندوز ۱۱ روی مرورگر

ویندوز ۱۱ اخیرا توسط مایکروسافت به صورت رسمی معرفی شد و هنوز در اختیار تمام کاربران قرار نگرفته است، اما به کمک یک وبسایت جدید می‌توانید این نسخه جدید از ویندوز را روی مرورگر خود تجربه کنید، در ادامه با اینستاگرام فا همراه باشید.

شرکت مایکروسافت سرانجام پس از ۵ سال Windows 11 را به صورت رسمی معرفی کرد، اما این نسخه در حال حاضر برای تمام کاربران ارائه نشده و همچنین بسیاری به دلیل محدودیت‌های سخت افزاری امکان نصب آن را نخواهند داشت. در همین راستا یک توسعه‌دهنده توانسته اپلیکیشنی را تحت وب طراحی کند که تجربه استفاده از ویندوز ۱۱ را برای کاربران شبیه‌سازی خواهد کرد.

تجربه ویندوز ۱۱ روی مرورگر

img 612e1ca8b848b - نحوه تجربه ویندوز ۱۱ روی مرورگر

بلو اج (Blue Edge) که خود را به عنوان یک توسعه‌دهنده معرفی کرده توانسته با طراحی یک اپلیکیشن تحت وب امکانی را برای کاربران فراهم کند تا با محیط ویندوز ۱۱ آشنا شوند. از این رو کاربران فقط با یک مرورگر و با اتصال به اینترنت پرسرعت می‌توانند به نسخه شبیه‌سازی از ویندوز ۱۱ تحت وب دسترسی پیدا کنند. برای ورود به این وب‌سایت اینجا کلیک کنید.

بیشتر بخوانید :   معرفی محبوب‌ترین برنامه های شبکه های اجتماعی

گفتنی است در این وب‌سایت امکان نصب نرم افزار روی Windows 11 وجود نخواهد داشت و همچنین نمی‌توان تغییراتی را اعمال کرد که البته منطقی به نظر می‌رسد؛ چرا که هدف از طراحی این وب‌سایت فقط شبیه‌سازی محیط ویندوز ۱۱ بوده تا کاربرانی که به این نسخه از ویندوز دسترسی ندارند بتوانند با محیط کاربری و جزئیات طراحی آن آشنا شوند.

تاکنون مایکروسافت در خصوص این وب‌سایت واکنشی نشان نداده است، اما بعید به نظر می‌رسد این وب‌سایت توسط مایکروسافت به نقض کپی رایت متهم شود؛ چرا که باید این وب‌سایت را تبلیغی غیر مستقیم برای ویندوز دانست که باعث افزایش این نسخه از سیستم عامل ویندوز نیز خواهد شد.

Rate this post

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها