روش های افزایش فالوور از طریق استوری اینستاگرام

راهکارهای عملی برای افزایش فالوور از طریق استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام چیست؟

استوری در زبان انگلیسی به معنای داستان است، در واقع یک داستان کوتاه از زندگی شما. تمام این اتفاقات در طول 24 ساعت می‌افتد و شما می‌توانید دوستان و آشنایان خود را در داستان‌های زندگی خود شریک سازید و این اتفاقات را با آن‌ها به اشتراک بگذارید، لازم به ذکر است که استوری‌ها فقط 24 ساعت روی صفحه اینستاگرام باقی می‌مانند.

kcnuwdyaslne - روش های افزایش فالوور از طریق استوری اینستاگرام

استوری‌های جذاب درست کنید

اساس افزایش فالورر اینستاگرام از طریق استوری این است که استوری‌های جذاب درست کنید:

استوری‌هایی را درست کنید که مخاطبان عاشق آن‌ها باشند. در طی سال‌های اخیر استوری قابلیت‌های جدید پیدا کرده است مثلا داشتن استیکرهای متحرک، قابلیت نظر سنجی، لایو، متن تایپی و … شما با استفاده از هرکدام از موارد مذکور می‌توانید مخاطبان خود را شیفته استوری های خود کنید. به عنوان مثال قابلیت لایو راه ارتباطی بسیار مناسبی با مخاطبان است که علاوه برجذب آن‌ها می‌توانید با آن‌ها نیز صحبت کنید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

7oluku9y8d75 - روش های افزایش فالوور از طریق استوری اینستاگرام

1-استفاده از هشتگ‌ها:

استوری اینستاگرام دارای استیکرهای هشتگ است که شما می‌توانید از این استیکرها استفاده کنید تا استوری‌هایتان بیشتر دیده شوند، البته اگر پیج شما خصوصی نیست می‌توانید از استیکر هشتگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :   قابلیت اشتراک پولی برای اینستاگرام

2-نظرسنجی:

با استفاده از قابلیت نظر سنجی می‌توانید از مخاطبان خود نظر سنجی کنید، در این حالت مخاطبان می‌توانند نظرات خود را با شما در میان بگذارند،به عنوان مثال: سوال‌های چند گزینه‌ای و جعبه سوال از انواع نظرسنجی‌های اینستاگرام است.

3-منشن کردن دوستان یا مخاطبان:

شما با منشن کردن دیگران در استوری‌های خود این قابلیت را به اشخاص مقابل می‌دهید که آن‌ها نیز استوری های شما را منتشر کنند، با این کار تعداد بازدید کنندگان و بالطبع فالوورهای شما افزایش می‌یابد.

4-استفاده از لایو:

به کمک این ویژگی شما می‌توانید به صورت زنده با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. این ویژگی توانایی مکاتبه دو طرفه را افزایش می‌دهد.

5-نوشتن متن بر روی استوری‌ها:

شما با نوشتن خلاصه کوتاهی از موضوع استوری بر روی فیلم و عکس خود می‌توانید مخاطب را در درک بهتر شرایط کمک کنید.

6-استفاده از استیکرهای متحرک:

استیکرهای متحرک بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند، با استفاده از این استیکرها می‌توانید حس خود را به مخاطب منتقل کرده و توجه او را جلب نمایید.

و در نهایت می‌توانید استوری‌های جذاب و مهم خود را هایلایت کنید، هایلایت‌ها ابزارهای موثری برای معرفی برند شماست.

dzfy51mw9qyw - روش های افزایش فالوور از طریق استوری اینستاگرام
4.5/5 - (2 امتیاز)

آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد - آکادمی نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها