یوتیوب ویدئوی آزمایش خودروی تسلا روی کودکان را حذف کرد


3653763 - یوتیوب ویدئوی آزمایش خودروی تسلا روی کودکان را حذف کرد

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از ورج، این ویدئو با عنوان «آیا نسخه بتا قابلیت تمام خودران تسلا واقعاً با کودکان تصادف می کند؟» در یک کانال یوتیوب منتشر شد و در آن تاد پارک ( مالک و سرمایه گذار تسلا) قابلیت تمام خودران (FSD)را روی کودکان خود آزمایش می کرد.

طی این ویدئو پارک یک خودروی تسلای «مدل ۳» را به سمت کودکانش که کنار خیابان ایستاده بودند راند و سپس دوباره هنگامیکه یکی از فرزندانش از خیابان گذر می کرد، به سمت او حرکت کرد. وسیله نقلیه در هر دو بار قبل از رسیدن به کودکان متوقف شد.

یوتیوب در صفحه پشتیبانی خود توضیح داده که قوانین خاصی درباره محتوایی دارد که سلامت جسمانی و روحی افراد زیر سن قانونی را به خطر می اندازد. این موارد شامل مانورها یا شوخی های خطرناک می شود.

بیشتر بخوانید :   خنثی سازی حمله سایبری در حال انجام است

آیوی چوی سخنگوی یوتیوب به ورج گفت: این ویدئو قوانین یوتیوب درباره محتوای مخرب و خطرناک را نقض کرده و پلتفرم اجازه نمی دهد محتوای مربوط به شرکت کودکان در فعالیت های خطرناک یا تشویق آنها به انجام چنین اقداماتی، منتشر شود.

در نتیجه این شبکه اجتماعی تصمیم گرفته ویدئو را حذف کند. این درحالی است که تا ۱۸ آگوست ویدئو مذکور بیش از ۶۰ هزار بار مشاهده شده بود. علاوه بر آن همین محتوا در توئیتر نیز منتشر شده و هنوز هم موجود است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
تلگرام
خرید v2ray