آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند


4071660 - آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از انگجت، این آژانس دولت فدرال با انتشار بیانیه ای از مردم خواست درباره روش های تجاری نظارت و جمع آوری داده های افراد اظهار نظر کنند. یکی از نمونه های جمع آوری داده ها از طریق روش های تجاری مربوط به اطلاعات حساسی است که توسط دوربین های نظارتی جمع آوری می شود. مقامات آمریکا نه تنها تصمیم دارند مزایا و مضرات این فناوری ها را درک کنند، بلکه قصد دارند میزان تمایل مردم به قوانینی را بسنجند که احتمالا سختگیری های بیشتری ( مانند رمزگذاری سخت تر) و ممنوعیت ادعاهای امنیتی فریبکارانه را ملزم کند.

همچنین کمیسیون فدرال تجارت آمریکا خواستار نظر مردم درباره موضوعات خاصی مانند سیستم های نظارتی تبعیض آمیز و اشتباهات الگوریتم ها شده است. در کنار این موارد قانونگذاران می خواهند بدانند آیا روش های امنیتی حفاظت از داده های فعلی به کودکان آسیب می رساند یا خیر.

بیشتر بخوانید :   امضای تفاهم‌نامه همکاری ایرانسل و بنیاد علوی در پروژه‌های اجتماعی

این سازمان در بیانیه خود توضیح داده که بیم آن دارد اجرای قوانین فعلی به تنهایی برای حفاظت از مشتریان کافی نبوده است. به عنوان مثال کمیسیون فدرال تجارت نمی تواند جریمه هایی برای متخلفانی وضع کند که برای نخستین بار قانون را نقض می کنند.

در تئوری قوانین جدید سیاست های امنیتی قدرتمندی را ایجاد و تضمین بیشتری جهت رسیدگی به پرونده های قربانیان هک فراهم می کنند.

البته کمیسیون فدرال مذکور هنوز قوانین جدید را مشخص نکرده است. با این وجود با فشارهای زیادی برای وضع و اجرای قوانین در حوزه مذکور روبرو است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
تلگرام
خرید v2ray