بازی Meet Your Maker از سازندگان Dead by Daylight معرفی شد

meet your maker game - بازی Meet Your Maker از سازندگان Dead by Daylight معرفی شد

 

شرکت Behaviour Interactive سازنده بازی دد بای دیلایت (Dead by Daylight) است. این شرکت اعلام کرده که در حال کار روی یک عنوان جدید با نام خالق خود را ملاقات کن (Meet Your Maker) است. این بازی در حالت اول شخص بوده و به سبک ساختن و حمله کردن (Building and Raiding) است.

بازی خالق خود را ملاقات کن در یک دنیای آخرالزمانی جریان دارد. شما باید مکان‌های مختلفی به نام پایگاه (Outpost) بسازید. هدف شما این است که از پایگاه خود حفاظت کرده و نگذارید دشمنان آن را نابود کنند. بازی زمینه‌های استراتژی هم در خود دارد و شما می‌توانید از یک جعبه ابزار استفاده کنید. در این جعبه ابزار وسایل مورد نیاز برای دفاع از پایگاه شما وجود دارد. دشمنان شما نیز در تلاش هستند تا پایگاه شما را نابود کرده و آن را تصرف کنند.

تجربه بازی به طور کامل به کاربران بستگی دارد. به همین دلیل شما باید نهایت خلاقیت خود را در ساخت پایگاه به کار ببرید. همینطور اینکه می‌توانید با کمک دوستانتان به شکل کوآپ (Co-Op) بازی را تجربه کنید. یکی از نکات مهم بازی سازنده خود را ملاقات کن، داستان آن است. چیزی که باعث می‌شود گیم‌پلی بازی معنادار بشود.

ساخت و ساز در این بازی اهمیت زیادی داشته و بازیکنان باید نهایت خلاقیت خود را برای دفاع از پایگاه خود به کار ببرند.

مانند اکثر بازی‌های آخرالزمانی، انسانیت در خطر است. پس از اینکه یک بیماری ژنتیکی باعث شده افراد زیادی از بین بروند و کسانی که باقی‌مانده‌اند در حال مبارزه هستند. به دلیل اینکه منابع محدود شده و به آن نیاز دارند. مشکل ژنتیکی به حدی زیاد شد که تعدادی آزمایشگاه تخصصی برای رفع این مشکل بوجود آمد. این آزمایشگاه‌ها توانستند انسان‌هایی را بوجود بیاورند که این مشکل را ندارد.

پروژه درمان انسانیت با مشکل مواجه شد و به همین دلیل شما وارد بازی می‌شوید. شما آخرین امید این پروژه بوده و یک موجود ساختگی هستید. نقش کاراکتر اصلی بازی این است که باید تلاش کند آخرین محتوای ژنتیکی بدون مشکل را پیدا کند. حال یافتن آن می‌تواند به هر روشی باشد.

بازیکنان باید تلاش کنند تا مواردی که از آن‌ها خواسته می‌شود را به پایگاه بیاورند. پیشروی بازی نیز به همین مورد وابسته است. در میانه راه داستان بازی خالق خود را ملاقات کن برای بازیکنان شرح داده می‌شود. همینطور اینکه طبق گفته سازندگان این بازی زنده و پویا خواهد بود. به همین دلیل در طول این مدت قطعاً بزرگتر از قبل خواهد شد.

۴/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
تلگرام
خرید v2ray