ادامه اختلال در حوزه تلفن ثابت در منطقه ۸ تهران


3361238 - ادامه اختلال در حوزه تلفن ثابت در منطقه ۸ تهران

محمدرضا بیدخام در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره علت آتش سوزی چند روز گذشته در یکی از حوضچه های ارتباطی شرکت مخابرات تهران گفت: علت آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی است و هنوز به ما اعلام نکرده اند. طی چند روز آینده در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد و ملاک ما در خصوص علت دقیق آتش سوزی، سازمان آتش نشانی است.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران درباره خسارات وارد شده بر اثر این آتش سوزی گفت: این آتش سوزی یک سری هزینه های مستقیم و یک سری هزینه های غیرمستقیم برای ما دارد؛ به طور مثال هزینه غیرمستقیم شارژ مشترکین است که از دست رفته و بررسی آن زمان بر است. همچنین به طور مستقیم ده ها میلیارد تومان به شبکه ارتباطی خسارت وارد شده اما هنوز به طور دقیق برآورد نشده تا در چند روز آینده مشخص خواهد شد.

بیشتر بخوانید :   فیس بوک برای تسویه شکایت ۹۰ میلیون دلار غرامت می دهد

بیدخام با اشاره به پایداری ارتباطات در حوزه تلفن ثابت و همراه گفت: در حوزه ارتباطات ثابت و سیار تقریبا مشکل خاصی دیگر وجود ندارد و فقط در حوزه تلفن ثابت در منطقه ۸ تهران (تقاطع خیابان جلال و کارگر شمالی) همچنان اختلالاتی وجود دارد و پیش بینی می کنیم که طی چند روز آینده رفع شود.

وی در ادامه تاکید کرد: در حوزه دیتا هیچ مشکل خاصی وجود ندارد و از دیروز تاکنون گزارشی مبنی بر اختلال ارتباطی به دست ما نرسیده است.

به گزارش مهر، ۲ روز گذشته به علت آتش سوزی در یکی از حوضچه‌های ارتباطی شرکت مخابرات در منطقه ۸ تهران، تعدادی از خطوط ارتباطی دچار اختلال شده و به همین دلیل برای ساعاتی در حوزه تلفن مشتریان خانگی و تجاری هم ارتباط ثابت و سیار اختلالاتی ایجاد شد.

۳/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
تلگرام
خرید v2ray